Loading…

E ulët: Valon Maloku me fjalë banale ofendon konkurenten e ‘It’s my Love’

  • 01/07/2022 | 23:40

E ulët: Valon Maloku me fjalë banale ofendon konkurenten e ‘It’s my Love’

Moderatori Valon Maloku e ka ofenduar njërën nga konkurrentet e emisionit të tij.


Në një video që është bërë virale, konkurrentja dëgjohet tek thotë se “kryt tupan ma kanë ba”, derisa Maloku i ia kthen “qetash gu**ën e ta rrehi fort tupanin”.

52 vjeçarit i kthehet konkurrentja me fjalët “kadale Valon, mos më qit t’i ashtu poshtë mu”, derisa konkurrentët tjerë shihen duke qeshur.

Veprimi i Malokut ndaj konkurrentes ndodhi në emisionin “It’s my Love”, emision ky i cili shpesh është kritikuar për gjuhën banale.

Valon Maloku që tash moderon emisionin “It’s my Love”, versioni vulgar i “Përputhen” më heret ka qenë aktiv edhe në politikë.

Ai ka qenë edhe kandidat i LDK-së për deputet, por nuk ka arritur që të marrë votat e duhura për tu bërë pjesë e Parlamentit të Kosovës.

VIDEO KËTU.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë