Loading…
E vajtojnë se gjoja ka vdekur: Reagimi i tij tmerrues |PAMJE
  • 16/05/2019 | 10:36

E vajtojnë se gjoja ka vdekur: Reagimi i tij tmerrues |PAMJE

Një video e cila po qarkullon me të madhe nëpër rrjetet sociale, shfaq një lojë që familjarët i bëjnë një personi, të cilin e vajtojnë sikur të kishte vdekur, dhe reagimi ti tij me të vërtetë është shqetësues, shkruan Gazeta Metro.


Rreth këtij personi janë mbledhur 3 gra, dy djem dhe një hoxhë. Në momentin që burri zgjohet nga gjumi i sheh ata rreth shtartit të tij duke qarë e dënesur për vdekjen e sajuar, dhe ky tërë kohën i prek u flet duke u treguar se është gjallë.

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:
./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë