Loading…

E veshur me bikini dhe pa makeup, Bora Zemani publikon pamjen nga pishina

  • 05/07/2022 | 22:14

E veshur me bikini dhe pa makeup, Bora Zemani publikon pamjen nga pishina

Megjithëse në ekran e kemi parë gjithnjë të kuruar deri në detaj, moderatorja Bora Zemani nuk heziton të ndajë edhe foto pa makeup.


Moderatorja po shijon së fundmi disa ditë relaksi jashtë vendit e shoqëruar nga familjarët e saj. Ajo ka publikuar në profilin e saj në Instagram një foto në pishinë ku pozon në një pishinë e veshur me bikini dhe pa grim.

Menjëherë ndjekësit e saj kanë reaguar përmes komenteve duke komplimentuar moderatoren. Kjo nuk është hera e parë që moderajtorja ndan foto të saj pa grim. Moderatorja publikoi pak kohë më parë një video duke u bërë gati në Instastory ku shihet pa pikë grimi në fytyrë.

Sigurisht makeup ka efektin e vetë por edhe ujë e sapunë, Bora duket shumë bukur.

Pas përfundimit të emisionit “Përputhen”, moderatorja po shijon disa ditë relaksi. Ajo së bashku me djalin e saj, Arborin ndodhen në Turqi për pushime. Me sa duket Bora po kalon kohë vetëm me familjen e saj, ndërsa nga postimet duket se Donald Veshaj nuk ndodhet me to. Nuk dihet nëse në vijim edhe aktori do t’i bashkohet moderatores në Turqi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë