Loading…

E veshur me të brendshme e me xhaketë, Dafina “ngrit” temperaturat me këtë paraqitje

  • 25/11/2020 | 12:32

E veshur me të brendshme e me xhaketë, Dafina “ngrit” temperaturat me këtë paraqitje

Dafina Zeqiri erdhi provokuese në fotografinë e fundit.


Dafina Zeqiri është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat shfaqet tejet atraktive në secilën paraqitje, shkruan lajmi.net.

Mëngjesin e sotëm, këngëtarja postoi një fotografi, ku shfaqet e veshur në të brendshme të zeza dhe me xhaketë të gjatë të gjelbër.

Edhe kësaj radhe, ajo vuri në pah linjat trupore si dhe tatuazhet e shumta që ia mbulojnë pothuajse gjithë trupin.

“Tani më në fund kam një xhaketë të gjelbët në garderobën time”, shkruan Dafina.

Kujtojmë se “Zili Zili” është kënga e fundit e Dafinës, ndërsa së fundi përmes disa fotografive paralajmëroi tjetër projekt të ri.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë