Loading…

E veshur me të brendshme ngjyrë trupi, Kim Kardashian provokon ndjekësit e saj

  • 21/06/2021 | 08:10

E veshur me të brendshme ngjyrë trupi, Kim Kardashian provokon ndjekësit e saj

Ajo rrallë nuk mer shumë vëmendjen.


Dhe Kim Kardashian ishte përsëri reklama e saj e fundit e SKIMS.

Në xhirime, Kim punoi për markën e saj derisa shfaqi kthesat e saj të famshme.

Ajo kishte veshur të brendshme në ngjyrë rozë të zbukuruara me disa aksesorë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë