Loading…

E veshur në stilin kauboj, Arbenita Ismajli shfaqet provokuese teksa mban të pasmet me duar

  • 28/06/2022 | 22:34

E veshur në stilin kauboj, Arbenita Ismajli shfaqet provokuese teksa mban të pasmet me duar

Arbenita Ismajli është njëra ndër modelet shqiptare më seksi.


Ajo merr vëmendje me secilin postim të saj.

Edhe pse është një nënë, ajo mahnit me linjat e saj trupore të cilat janë për t’u pasur zili.

Së fundi modelja ka postuar disa imazhe e veshur në stilin kauboj, teksa është shfaqur provokuese.

Modelja në njërën nga fotot shihet duke i mbajtur të pasmet e saj me duar.

Imazhet e saj janë pëlqyer dhe komentuar shumë nga ndjekësit e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë