Loading…

E vogla në fotografi sot është një ndër emrat më të komentuar të showbizz’it

  • 26/02/2020 | 21:51

E vogla në fotografi sot është një ndër emrat më të komentuar të showbizz’it

Ajo padyshim është një nga emrat më të komentuar në mediat rozë.


Bëhet fjalë për këngëtaren Loredana Zefi, e cila me lidhjen e re të dashurisë po përflitet mjaft shumë.

Zefi është kthyer pas në kohë, ku ka publikuar një fotografi së bashku me vëllain e saj, Ilirin, kur kanë qenë të vegjël.

Loredana Zefi tashmë po shijon romancën e dashurisë me reperin Zuna ku së fundmi u fotografuan bashkë edhe në aeroportin e Zyriut.

Ndërsa nga lidhja me Mozzik, dyshja kanë dhe një vajzë të quajtur Hana.

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë