Loading…

E zë hajnin duke i hyrë në shtëpi

  • 24/11/2016 | 15:58

E zë hajnin duke i hyrë në shtëpi

Në fshatin Isniq të Deçanit, më 23 nëntor, rreth orës 17:20, është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi që i njëjti është zënë në flagrancë duke tentuar të hyjë në shtëpinë e viktimës mashkull shqiptar.

Njësiti policor tek i dyshuari ka gjetur dy topa teli të metalit, një mjet të mprehët skalper dhe një palë pinca të cilat janë konfiskuar si prova materiale.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë