Loading…

E zë poshtë bombola e gazit teksa luante, vdes 3 vjeçari

  • 16/08/2018 | 13:40

E zë poshtë bombola e gazit teksa luante, vdes 3 vjeçari

E zuri poshtë bombola e gazit teksa luante, vdes fëmija trevjeçar në Mborje të Korçës.


Vogëlushi ishte lënë vetëm pa mbikqyrje, pranë lodrës së rrezikshme që peshoi mbi trupin e tij dhe i shkaktoi lëndime të rënda.

Edhe pse u dërgua me shpejtësi në spital, fëmija nuk mundi të mbijetonte. Incidenti fatal ndodhi rreth orën 11:25.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë