Loading…

E zë rryma duke punuar

  • 04/01/2017 | 12:01

E zë rryma duke punuar

Një person nga Vushtrria është lënduar pasi që duke punuar e ka zënë rryma, njofton Policia e Kosovës.

Ngjarja ka ndodhur dje në rreth orës 11 e 40 ku viktima pasi që  punonte në një lokal ka rënë në kontakt me rrymën dhe ka pësuar lëndime trupore.

Viktima është dërguar në QKU për trajtim mjekësor njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë