Loading…

Ed Sheeran tregon serialin që ia ‘shkatërroi’ jetën, flokët e tij tema kryesore

  • 04/01/2022 | 17:29

Ed Sheeran tregon serialin që ia ‘shkatërroi’ jetën, flokët e tij tema kryesore

Ed Sheeran thotë se ai mendon se episodi i “Ginger Kids” nga seriali “South Park” shkatërroi mundësinë që flokët e tij portokalli të bëhen ndonjëherë të bëheshi “cool”, transmeton Gazeta Metro.


Ai tha se flokët e portokalli nuk ishin kurrë diçka me të cilën njerëzit në Amerikë do të qeshnin deri në episodin e serialit të animuar në nëntor të 2005’tës.

“Ai episod i South Park më shkatërroi jetën. Shkova në Amerikë dhe të gjithë më thanë: I dua flokët e tu. Dhe unë thashë: O Zot, a i duan njerëzit flokët e mi? Dhe më pas mbaj mend që ai episod u shfaq në të gjithë botën”, tha ai.

Megjithatë, ai vuri në dukje se ai është ende një tifoz i madh i South Park.

Ai shtoi se në një nga episodet do të donte të huazonte zërin e njërit prej personazheve.

Shikoni klipin nga episodi që i “shkatërroi jetën Ed Sheeran”./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë