Loading…

Ed Sheeran vjen shumë ndryshe, transformohet për “Bed Habits”

  • 25/06/2021 | 17:45

Ed Sheeran vjen shumë ndryshe, transformohet për “Bed Habits”

Ed Sheeran është rikthyer me këngë të re.


Këngëtari i mirënjohur i muzikës pop, Ed Sheeran, është rikthyer me një projekt të ri muzikor. “Bad Habits”, titullohet kënga e re e Ed Sheeran, të cilën e publikoi në kanalin YouTube, të shoqëruar edhe me klip.

Në videoklipin e këngës, artisti ka marrë vëmendje me transformimin në skenat e tij, teksa ishte e vështirë ta njihje.

Brenda pak orësh nga publikimi i saj, “Bad Habits” nga Ed Sheeran ka marrë mbi dy milionë klikime në YouTube.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë