Loading…

Edhe Ambasada e SHBA’së uron lojtarët e Kombëtares së Kosovës për lojën kundër Anglisë

  • 11/09/2019 | 10:01

Edhe Ambasada e SHBA’së uron lojtarët e Kombëtares së Kosovës për lojën kundër Anglisë

Ambasada e SHBA’së  ka uruar Kombëtaren e Kosovës për përfomancën e mirë në ndeshjen kundër Anglisë, duke thënë se Kosova po tregohet e suksesshme në shumë fusha, shkruan Gazeta Metro.


Përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, Ambasada shkruan se Kosova po e tregon vetën në sport dhe shumë fusha të tjera.

Ndërsa, shton se mezi po e presin ndeshjen e radhës në shtëpi.

Shkrimi i plotë:

Përgëzojmë Kosovën për përformancën e fort kundër Anglisë. Në sport, por edhe shumë fusha të tjera, Kosova po tregon se është e gatshme për liga të mëdha. Mezi po presim për ndeshjen e radhës në shtëpi./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë