Loading…

Edhe Basha ka një thirrje për qytetarët: Votoni

  • 25/06/2017 | 19:16

Edhe Basha ka një thirrje për qytetarët: Votoni

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u bëri thirrje qytetarëve shqiptarë që të marrin pjesë në votime.


Kur kanë ngelur vetëm rreth 45 minuta nga përfundimi i afatit zyrtar për të votuar, Basha i bëri apel qytetarëve të drejtohen drejt qendrave të votimit dhe të ushtrojnë të drejtën e votes, transmeton gazetametro.net.

“Vetëm përmes votës mund të ndryshoni jetën tuaj. Votoni!”, është apeli i kreut të PD-së Basha.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë