Loading…

Edhe BIK’u konfirmon vrasjen e Lavdrim Muhaxherit

  • 08/06/2017 | 13:31

Edhe BIK’u konfirmon vrasjen e Lavdrim Muhaxherit

Vdekjen e terroristit nga Kosova, Lavdrim Muhaxherit në Siri e ka konfirmuar edhe Bashkësia Islame e Kosovës, e cila ka vendosur një njoftim në xhaminë e qytezës.


“Ne e kemi bërë njoftimin si BIK që ka vdekur Lavdrim Muhaxheri. Kjo ishte kërkesë e familjes së tij dhe jo që ne kemi ndonjë informacion tjetër. Ky njoftim ishte më shumë që të njoftohen qytetarët se e pamja vazhdon për të në pesë ditët e ardhshme”, është shprehur për Express, Florim Neziraj, kryetar i BIK-ut në Kaçanik.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë