Loading…

Edhe Boris Johnsonin e zë gjumi në konferencën e klimës

  • 02/11/2021 | 17:28

Edhe Boris Johnsonin e zë gjumi në konferencën e klimës

Pas Presidentit të  ShBA-së, John Biden, edhe Kryemnistrin e Britanisë  së  Madhe, Boris Johnson, pamjet nga Samiti i Klimës në OKB e kanë nxjerrur duke e zë në gjumi, shkruan Gazeta Metro.


Fotoja e Bidenit dhe e Johnsonit ku shfaqen shumë të lodhur e të përgjumur janë duke bërë gjiro në gjithë botën.

Këto ditë  në  Glasgow është  duke u zhvilluar Samiti i Klimës ku po pritet të  arrihet ndonjë marrëveshje e madhe mes fuqive në mbrojtje të planetit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë