Loading…

Edhe Edon Zhegrova ndahet nga e dashura, publikon foto duke vuajtur për të

  • 22/08/2019 | 22:15

Edhe Edon Zhegrova ndahet nga e dashura, publikon foto duke vuajtur për të

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës, Edon Zhegrova është ndarë nga e dashura Elsa Musliu, transmeton Gazeta Metro.

Futbollisti i Baselit ka publikuar disa foto në rrjetin social Snapchat ku edhe e ka bërë publike ndarjen nga e dashura e tij.

Edoni dhe Elsa ishin në pushime së bashku, teksa kishin  publikuar foto në “InstaStory” nga i njëjti vend./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë