Loading…

Edhe Fisnik Ismaili ironizon me Shpend Ahmetin

  • 31/03/2017 | 14:14

Edhe Fisnik Ismaili ironizon me Shpend Ahmetin

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, ka ironizuar me kryetarin e Prishtinës Shpend Ahmeti, lidhur me qëndrimin e këtij të fundit në Jahtë në Budva me Blerim Devollin.


Ismaili ka publikuar një fotografi në Facebook, ku shihen shumica e deputetëve të Vetëvendosjes në Kuvendin e Kosovës, e ku ka shkruar “Tuj pi kökakölla zero. #meLevizjen #LVV”.

aa

Kjo duket të jetë një kundërpërgjigje për ata që kanë ironizuar në rrjetet sociale me Ahmetin, i cili mbërmë e pranoi se ka qenë në Jahtë dhe se ka pirë Coca-Cola Zero. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë