Loading…

Edhe Flaka Krelani njejtë si të tjerat: Pritet të sjell këngën ‘Nona ktu’

  • 18/04/2019 | 22:03

Edhe Flaka Krelani njejtë si të tjerat: Pritet të sjell këngën ‘Nona ktu’

Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani është aktive me projekte të ndryshme, transmeton Gazeta Metro.


Ajo këtë herë përmes llogarinë së saj në ‘Instagram’ ka treguar se ka gati projekti e ri muzikor.

Kënga e re mban titullin ‘Nona ktu’ dhe pritet të publikohet së shpejti ndërsa as këtë herë nuk mungojnë skena provokuese nga ana e këngëtares.

Ndryshe, kënga e saj e fundi është ‘Thell’ e cila erdhi së bashku me videoklip./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë