Loading…

Edhe Isa Mustafa me atlete ‘Adidas’ në Samitin e Triestes (Foto)

  • 13/07/2017 | 16:21

Edhe Isa Mustafa me atlete ‘Adidas’ në Samitin e Triestes (Foto)

Kryeministri në largim i Kosovës, Isa Mustafa, është shfaqur në një foto gjatë pritjes nga kryeministri italian në Samitin e Triestes, ku shihet që ka veshur atlete ‘Adidas’.


Në fakt, veshje të tillë ka aplikuar kryeministri shqiptar Edi Rama, por dikush e ka bërë montazh foton e kryeministrit kosovar, dhe e ka shpërndarë në rrjetet sociale, e cila më pas është rishpërndarë dhe komentuar nga shumë të tjerë.

Shumica e komenteve në këtë foto janë tallëse për kryeministrin kosovar, nisur nga fakti, se atij i mungon karizma, dhe kjo vërehet më së shumti në takimet e liderëve të rajonit, ku Mustafa, duket se zor integrohet biseda informale. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë