Loading…

Edhe JLo hap biznes të ri, emrin e saj do të mbajnë shumë femra

  • 13/02/2020 | 22:57

Edhe JLo hap biznes të ri, emrin e saj do të mbajnë shumë femra

Jennifer Lopez ka pozuar në të brendshme leopard me një xhaketë që përshtatet me linjën e saj të modës që sapo e ka promovuar e që është modë e këpucëve.


“Jam shumë e kënaqur!”, ka thënë ajo derisa ka paralajmëruar bashkëpunimin e saj për këtë linj.

Të enjten, 50 vjeçarja ka pozuar në të brendshme leopard të përshtatur edhe me veshje të tjera kurse ka promovuar linjën e këpucëve të quajtur JLO në bashkëpunim me Camuto Group.

“Jam shumë e lumtur”, ka thënë bukuroshja nga Bronx e cila pati një super paraqitje në Super Boël me Shakira, derisa ka postuar foto në Instagram.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë