Loading…

Edhe këshilltari i Veselit reagon për rrahjet brenda LDK’së: Tregon cili është qëllimi i tyre

  • 16/06/2019 | 20:57

Edhe këshilltari i Veselit reagon për rrahjet brenda LDK’së: Tregon cili është qëllimi i tyre

Blerim Latifi, filozofi dhe këshilltari i kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli ka ironizuar përmes një shkrimi për rrahjet që po ndodhin brenda Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) gjatë procesit zgjedhor, shkruan Gazeta Metro.

Latifi ka shkruar në Facebook se gjithçka që po ndodhë brenda LDK’së është vetëm për një karrikë.

“Bota e karrikës, prej karrikës, për karrikën, rrotullohet rreth qëllimit të karrikës!”, ka shkruar Latifi.

Më poshtë keni reagimin e tij në Facebook./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë