Loading…

Edhe kështu u votua në Drenas: Marre hajna (Foto)

  • 18/12/2016 | 20:43

Edhe kështu u votua në Drenas: Marre hajna (Foto)

Procesi i balotazhit për kryetar të Drenasit është mbyllur, e edhe numërimi i votave është drejt fundit.


Nga procesi i numërimit të votave, ka dalë që ka pasur qytetarë që kanë marrë pjesë në votim, por votën nuk ja kanë dhënë asnjërit prej kandidatëve në garë, Ramiz Lladrovcit të PDK’së e as Isa Xhemajlajt të NISMA’s.

2

Një fletvotim të tillë që e ka siguruar gazetametro.net, në një nga qendrat e votimit në Drenas, votuesi i ka vënë iks fletës së votimit, dhe ka shkruar mbi të, “Marre hajna”.

Në Drenas, sot është mbajtur procesi i balotazhit, të zgjedhjeve të jashtëzakonshme për kryetar të komunës. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë