Loading…

Edhe kjo i ndodh qeverisë Kurti: E ngatërrojnë Rozeta Hajdarin me Elbert Krasniqin

  • 17/09/2021 | 23:21

Edhe kjo i ndodh qeverisë Kurti: E ngatërrojnë Rozeta Hajdarin me Elbert Krasniqin

Duket se qeveria e Kosovës po ka problem edhe t’i dallojë ministrat dhe dikasteret që ata udhëheqin, shkruan Gazeta Metro.


Kjo pasi gjatë ditës së sotme ata kanë paralajmëruar një intervistë të Ministres së Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari por e kanë ngatërruar me ministrin Elbert Krasniqi.

Në postimin në faqen zyrtare të Qeverisë së Kosovës në Facebook, postimi është ndryshuar dhe korrigjuar me emrin e ministres së MINT.

Shihni më poshtë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë