Loading…

Edhe Lirim Kastrati shënon një supergol në Kroaci

  • 25/08/2019 | 18:03

Edhe Lirim Kastrati shënon një supergol në Kroaci

Pas Bersant Celinës tjetër futbollist i Kosovës ka shënuar gol.

Lirim Kastrati ka shënuar golin e epërsisë te Lokomotiva ndaj Inter, në elitën e futbollit kroat.

Kastrati shënoi në minutën e fundit të pjesës së parë.

Kujtojmë se kjo ndeshje është duke vazhduar sot.

Pasi dje ishin zhvilluar 38 minuta, por që më pas ishte ndërprerë energjia elekritke në stadium që kishte bërë të ndërprehej ndeshja.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë