Loading…
Edhe Lumi B shfaq talentin si model në “Talent Show” |VIDEO
  • 13/06/2018 | 17:50

Edhe Lumi B shfaq talentin si model në “Talent Show” |VIDEO

Reperi shqiptar, Lumi B ka publikuar një video shumë qesharak në llogarinë e tij në “Instagram”.


Në këtë video, ai shfaqet si model teksa po sfilonte para një “jurie profesioniste”.

Por sidoqoftë, juria morrin vendimin e saj kundër dëshirës së Lumit, duke i propozuar që të konkurroj përsëri në vjeshtë.

TalentShow (TV LUMI) pjesa e pare….. Tag shokun Model

A post shared by LumiB (@lumib) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë