Loading…

Edhe Ministria e Shëndetësisë konfirmon vdekjen e Bajram Rexhepit

  • 21/08/2017 | 10:52

Edhe Ministria e Shëndetësisë konfirmon vdekjen e Bajram Rexhepit

Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, ka ndërruar jetë ish-kryeministri kosovar Bajram Rexhepi, në njërin nga spitalet e Turqisë.


Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëvendësministri në Ministrinë e Shëndetësisë, Rrustem Musa.

Ish-kryeministri dhe ish-ministri i Punëve të Brendshme, Bajram Rexhepi, ka pësuar sulm në tru disa muaj më parë.

Ai për disa ditë ka qëndruar nën kujdesin intensiv në QKUK. Ambasada turke ka hequr shpenzimet për dërgimin e Rexhepit për shërim në Turqi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë