Loading…

Edhe Morena Taraku i jep fund beqarisë thotë se shumë shpejt do të martohet

  • 09/06/2021 | 23:24

Edhe Morena Taraku i jep fund beqarisë thotë se shumë shpejt do të martohet

Këngëtarja dha lajmin përmes rrjetit social Instagram.


Morena Taraku, shpesh ka qenë e komentuar për lidhje dashurie megjithatë asnjëherë nuk është zbuluar personi i cili ia ka vjedhur zemrën këngëtares.

Pas shumë spekulimeve dhe thashethemeve, këngëtarja ka vendosur ta bëjë publike vetë statusin e saj derisa zbuloi se shumë shpejt do i jep fund beqarisë.

Nëpërmjet një storie të publikuar në Instagram, Morena tha se e ka gjetur personin me të cilin do e kaloi pjesën tjetër të jetës dhe ndihet tejet e lumtur.

Megjithatë e gjitha ishte shaka sepse këngëtarja ka ripostuar këtë njoftim në storien e saj duke e huazuar nga dikush të cilit nuk i ka zbuluar identitetin.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë