Loading…

Edhe në Ferizaj ndizen qirinjt për Deharin

  • 07/11/2016 | 20:14

Edhe në Ferizaj ndizen qirinjt për Deharin

Pas Prishtinës, Tiranës, Gjilanit, Drenicës edhe në Ferizaj ndizen qirinjt për aktivistin e Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Deharin.

Qytetarë të shumtë ferizajas janë mbledhur në sheshin kryesor “Adem Jashari” dhe kanë ndezur qirinj, gjithashtu ata përmes një transparente me shkrimin “Drejtësi” vazhdojnë marshin e ecjes nëpër qytet për zbardhjen e vdekjes së Astrit Deharit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë