Loading…

Edhe një dorëheqje në Telekom

  • 08/06/2021 | 12:06

Edhe një dorëheqje në Telekom

Drejtori i Departamentit për Relacion me Publikun në Telekom, Menduh Abazi ka dhënë dorëheqje nga kjo pozitë. Ai do të vazhdojë punën në Telekom, mirëpo jo në pozitën e njëjtë.


Këtë e ka konfirmuar për gazetën “Epoka e re”, vet Abazi.

Ai ka deklaruar se është i gatshëm që çdoherë të jetë në shërbim të Telekomit.

“Do të jem pjesë e Telekomit, jo nivelit ekzekutiv, për arsye personale-shëndetësore kam dhënë sot dorëheqje”, ka thënë Abazi për gazetën “Epoka e re”.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë