Loading…

Edhe një këngëtar i ri në tregun muzikor: Biznesmeni kosovar i futet muzikës

  • 10/10/2021 | 12:25

Edhe një këngëtar i ri në tregun muzikor: Biznesmeni kosovar i futet muzikës

Biznesmeni i njohur nga Prishtina, Erolld Belegu ka vendosur që tani e tutje të jetë edhe pjesë e botës së artit.


Belegu para pak minutash ka publikuar këngën e tij të parë të titulluar “E bukur pa zemër”.

Teksti i këngës është shkruar nga vetë Belegu, ndërsa muzika është punuar nga producenti Florent Boshnjaku.

Kujtojmë se Belegu ka qenë menaxheri i parë i këngëtares, Era Istrefi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë