Loading…

Edhe një ndarje e PDK’së, në ditëlindjen e Adem Jasharit formohet një parti e re

  • 31/10/2018 | 17:34

Edhe një ndarje e PDK’së, në ditëlindjen e Adem Jasharit formohet një parti e re

Kryetari i Skënderajt, Bekim Jashari pritet themelojë një subjekt të ri politik, e kjo në ditën e lindjes së legjendarit, Adem Jashari.


E kësaj iniciative do t’i bashkohen edhe disa fytyra të njohura të PDK’së.

Burime të Gazetës Metro thonë se këtij subjekti që pritet të themelohet, do t’i bashkohet edhe  nënkryetari i cili vjen nga radhët e PDK-së, Nuredin Lushtaku, si dhe deputeti i PDK’së, Bekim Haxhiu.

Detajet e reja në lidhje me formimin e partisë mësohet se do t’i shpalosin ditëve në vijim./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë