Loading…
Edhe një tjetër shqiptar ka shkelur tapetin e kuq të MTV EMA
  • 05/11/2018 | 19:48

Edhe një tjetër shqiptar ka shkelur tapetin e kuq të MTV EMA

Nata gala e ndarjes së çmimeve muzikore MTV EMA-s ka pasur vëmendjen maksimale të medias, e cila ishte e pranishme thuajse në çdo detaj.


Në të ishin të pranishëm yjet më të mëdhenj të muzikës globale, me të cilave ranë në sy edhe të këngëtaret shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha dhe  Dua Lipa. Kjo e fundit madje ishte edhe fituese e një çmimi.

Por dy këngëtaret nuk ishin shqiptaret e vetme që merrnin pjesë në këtë eveniment të jashtëzakonshëm për nga përmasat.

Aty ishte i pranishëm edhe një tjetër shqiptar. Bëhet fjalë për Ermal Metën, i cili parakaloi në tapetin e kuq i veshur me një kostum nga Dolce & Gabbana. Pamja e tij u komentua si një nga më elegantet. Ermali ishte ambasador i MTV Itali së bashku me Yuri Gordon.

 

Më të fundit
...
  • 25/04/2019 | 23:54
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë