Loading…

Edhe një tjetër skuadër angleze shpreh interesim për Arijanet Muric

  • 24/06/2019 | 14:54

Edhe një tjetër skuadër angleze shpreh interesim për Arijanet Muric

Portieri i Përfaqësueses së Kosovës, Arijanet Muric, pritet që shumë shpejt të bëhet me skuadër të re, transmeton Gazeta Metro.


Arijanet Muric, sipas të gjitha gjasave do t’i thotë lamtumirë kampionit anglez. Portieri i ri i Kosovës nuk po ka hapësirë të mjaftueshme te “Qytetarët” dhe është duke menduar largimin.

Pas Nottinghma Forest, tani interesim për 20 vjeçarin ka shprehur interesim edhe skuadra tjetër nga Championship, Preston North End, raporton mediumi britanik “The Sun”.

Më parë ishte raportuar se trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, nuk dëshiron që ai të largohet përfundimisht, por vetëm në formë huazimi.

Gardiani i Kosovës llogaritet si një nga portierët me më prespektivë dhe huazimi te njëra nga këto skuadrat do t’i ndihmonte atij për të ardhmen./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë