Loading…

Edhe Rita Ora përkrah Kosovën ndaj Anglisë: Bën një postim me foto të veçantë

  • 10/09/2019 | 18:55

Edhe Rita Ora përkrah Kosovën ndaj Anglisë: Bën një postim me foto të veçantë

Këngëtarja e famshme nga Kosova, Rita Ora, në asnjë moment nuk harron vendin saj. Ajo së fundmi ka shprehur përkrahjen për Kosovën për ndeshjen ndaj Anglisë, transmeton Gazeta Metro.


Rita ka publikuar një foto të realizuar në vitin 1999 e cila ka qarkulluar gjatë ditës së sotme në internet ku shihet një ushtar britanikë teksa luan me një vogëlush nga Kosova.

”Paçi fat” – ka shkruar ajo krahas kësaj foto.

Ndryshe, ndeshja mes Anglisë dhe Kosovës zhvillohet sonte me fillim prej orës 20:45. Kjo ndeshje është e vlefshme për kualifikime në Kampionatin Europian ‘Euro 2020’./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë