Loading…

Edhe Spalleti pozitiv me COVID

  • 04/01/2022 | 20:46

Edhe Spalleti pozitiv me COVID

Edhe trajneri i Napolit, Luciano Spalleti, është infektuar me virusin COVID 19. Këtë lajm e ka bërë të ditur vet klubi Italian.


Para tij një numëri i madh i lojtarëve të Napolit kishin rezultuar pozitiv me COVID.

Më poshtë deklarata e klubit:

“Në përfundim të përpunimit të të gjitha testeve sot, rezultoi pozitiv edhe Luciano Spallettit ndaj Covid-19. Trajneri është asimptomatik dhe do të respektojë periudhën e izolimit sipas protokollit”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë