Loading…

Edhe Vjosa Osmani grimohet nga Sellma, kështu po duket ajo

  • 08/04/2021 | 11:25

Edhe Vjosa Osmani grimohet nga Sellma, kështu po duket ajo

Grimerja e njohur Sellma ka publikuar një fotografi me presidenten Vjosa Osmani, të grimuar nga duart e saja.


Sellma e ka uruar Osmanin për postin e presidentes teksa thekson se ndihet e nderuar që Presidentja e Kosovës grimohet nga ajo.

Postimi i saj i plotë:

Sa here e shikoj Vjosen me kujtohet thenia e famshme e Michele Obames “When they go low, we go high”.

Dhe s’ka ku te shkoj me lart, ekselenca e saj, Presidentja e Kosoves, znj. Vjosa Osmani 🥰

Bashkevendasja ime, te uroj me zemer ta perfaqesosh Kosoven dhe njekohesisht Mitrovicen tone te dashur!

Te falenderoj nga zemra dhe ndihem e nderuar qe i beson duarve dhe punes se stafit tone.

Ti je zeri yne ❤️

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë