Loading…

Edhe Xhensila dhe Ardianin paskan gati këngën e re: ‘Panorama’ vjen të premten

  • 07/07/2020 | 19:46

Edhe Xhensila dhe Ardianin paskan gati këngën e re: ‘Panorama’ vjen të premten

Xhensila Myrtezaj me Ardian Bujupin do lansojnë bashkëpunimin.


Dyshja treguan se kanë punuar për të sjell një nga hitet e kësaj vere.

‘Panorama’, mban emrin kënga e Xhensilës dhe Ardianit.

Me një video të shkurt që këngëtarja e ka postuar në Instagram, shihet se kënga  është ritmike.

 

View this post on Instagram

 

A jeni gati? PANORAMA me 10.07 14:00 @ardianbujupi 🥂 @celiah_outlaw @elona_xara With me side by side!

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Ndryshe, kënga do lansohet me 10 korrik në ora 14:00.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë