Loading…

Edhe Zukorlic e paska një “informatë”: Nuk tërhiqen nga Bondsteeli, bëjnë një bazë të re

  • 01/03/2019 | 13:09

Edhe Zukorlic e paska një “informatë”: Nuk tërhiqen nga Bondsteeli, bëjnë një bazë të re

Spekulimeve të shumëta rreth mundësisë së tërheqjes së kampit të ushtarëve amerikanë “Bondstel” në Kosovë iu bashkua edhe kryetari i Partisë së dretësisë e pajtimit të Sanxhakut, Muamer Zukorlic, i cili paska “informata tjera”, transmeton Gazeta Metro.


“Informata ime është se po tërhiqen nga Bonsteeli, por se do të bëjnë një bazë të re, më në veri.

Nuk e di sa është e besueshme kjo informatë, por kjo mund të ndodhë më parë se të tërhiqen krejtësisht nga Kosova”, ka thënë Zukorlic në televizionin serb Pink./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë