Loading…
Edi Manushi prezanton bjonden që zëvendëson Marina Vjollcën në emisionin e tij
  • 12/06/2018 | 22:48

Edi Manushi prezanton bjonden që zëvendëson Marina Vjollcën në emisionin e tij

Edi Manushi nuk do të jetë më vetëm në emisionin e tij sportiv, të cilin e ka prezantuar kështu që prej largimit të Marinës tek Tv Klan. Ai doli sot tek Wake Up me një vajzë bjonde, e cila do t’i qendrojë në krah gjatë emisionit.

Bëhet fjalë për bukuroshen Fjoralba Ponari, e cila nuk është një fytyrë e panjohur për publikun shqiptar. Fjoralba ka qenë pjesëmarrëse edhe në “The Voice of Albania”.

Moderatorja e njohur Marina Vjollca u largua nga Top Channel këtë sezon, për të filluar një emision të ri në Tv Klan.

Për bukuroshen e ekranit ky largim me siguri ka qenë i vështirë pasi kishte mbi 10 vite në këtë televizion.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë