Loading…

Edi Rama ‘ia falë’ villën komentuesit në Facebook 

  • 28/12/2021 | 09:13

Edi Rama ‘ia falë’ villën komentuesit në Facebook 

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, është një nga politikanët e rrallë shqiptarë që nuk i kursen debatet në Facebook me qytetarët, shkruan Gazeta Metro.


Së fundi Rama ka debatuar me një komentues, ku ky u fundit i cili ka thënë se Rama ka një vilë në Shën Pjetër. Ndërsa Rama, i ka thënë se po dëgjon për herë të parë për këtë vilë.

Kryeministri Rama “ia ka falur” këtë villë komentuesit.

“Vilen time ne Shen Pjeter? Hera pare qe e degjoj kete vile, poi k merre mos e zgjat, ta kam falur po te jete e imja dhe ta gezosh Vitin e Ri me vile ne Shen Pjeter”, ka qene pergjigja e Rames./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë