Loading…

Edi Rama mban premtimin: Zero taksë mbi pagat deri 40 mijë lekë

  • 03/11/2021 | 14:21

Edi Rama mban premtimin: Zero taksë mbi pagat deri 40 mijë lekë

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka njoftuar se nga 1 Korriku 2022 në Shqipëri do të ketë zero taksë për të gjitha pagat mbi 40 mije lekë, shkruan Gazeta Metro.


Ai këtë njoftim e ka bërë përmes një publikimi në llogarinë e tij në Facebook. Kujtojmë se Edi Rama po është duke qeverisur me Shqipërinë në mandatin e tretë të tij. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë