Loading…

Edi Rama nesër në Prishtinë, takohet me zyrtarë të AAK-së

  • 01/02/2017 | 19:56

Edi Rama nesër në Prishtinë, takohet me zyrtarë të AAK-së

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës njofton se kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, nesër në Prishtinë do të takohet me zyrtarë të AAK-së.

“Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, nesër në Prishtinë do të takohet me zyrtarë të AAK-së. Takimi mbahet në Selinë Qendrore të AAK-së në ora 12, dhe mediat do të kenë mundësi të marin pamje. Më pas do të ketë prononcim për media. AAK”, thuhet në njoftimin e AAK’së./Gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë