Loading…

Edi Rama nuk kursehet, mbledh bërllog pa dorza

  • 07/11/2021 | 16:43

Edi Rama nuk kursehet, mbledh bërllog pa dorza

Kryemnistri i Shqipërisë, Edi Rama, në një aktivitet të sotshëm në Shqipëri është parë duke mbledhur bërllok, shkruan Gazeta Metro.


Ajo që bie në sy është se Rama ishte duke mbledhur bërllogun pa dorza, dhe për këtë pikë ai kishte ironizuar pak për duart e tij të gjata.

“Kur i ke duart e mëdha e s’gjenden vërdallë dorezat e duhura, ke dy rrugë: O të lesh punën e të bësh sehir, o të bësh punën e të lash duart mire”, ka shkruar Rama në llogarinë e tij në Facebook. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë