Loading…
Edi Rama shtrëngon duart me Donald Trump |FOTO
  • 12/07/2018 | 13:05

Edi Rama shtrëngon duart me Donald Trump |FOTO

Në Bruksel po mbahet Samiti i radhës i NATO’s, ku ndër pjesëmarrësit është edhe kryeministri shqiptar, Edi Rama.


Kryeministri shqiptar ka shfrytëzuar rastin të takohet edhe me liderë të vendeve të tjera anëtare të NATO’s, transmeton gazetametro.net

Ndër ta, është edhe vetë presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, i cili gjithashtu është pjesëmarrës në Samit.

Kryeministri Rama në Facebook ka postuar një foto të tij gjatë takimit me presidentin amerikan, dhe e ka vlerësuar si foto të ditës. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë