Loading…

Edi Rama takohet me Leonardo Di Caprion: ‘Kur je komshi me të dhe të lidh mbrojtja e Vjosës’

  • 02/11/2021 | 14:28

Edi Rama takohet me Leonardo Di Caprion: ‘Kur je komshi me të dhe të lidh mbrojtja e Vjosës’

Kryeministri i Shqipërisë është takuar me aktorin e njohur Leonardo Di Caprio, derisa po merr pjesë në Samitin e Klimës në Glasgoë të Skocisë, shkruan Gazeta Metro.


Përmes një fotoje të postuar nga Rama, shihet ai duke biseduar me Di Caprion, derisa tha se ‘’atë e ka komshi pasi të dytë angazhohen rreth mbrojtjes së Vjosës.;;

“Kur je komshi me Leonardo Di Caprion dhe të lidh mbrojtja e Vjosës”, shkroi Rama bashkë me fotografinë e postuar./gazetametro.net

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë