Loading…

Edi Rama tallet me Lulzim Bashën (Foto)

  • 12/04/2017 | 10:19

Edi Rama tallet me Lulzim Bashën (Foto)

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, njihet se është një adhurues i futbollit, por ai shquhet edhe për ironitë e mbrehta.


Një të tillë e ka bërë sot, ku i pari i Qeverisë në Facebook ka ironizuar me kryetarin e PD’së, Lulzim Bashën, duke e lidhur me humbjen e mbrëmshme të Barcelonës.

Rama ka postuar një fotografi në të cilën paraqitet Lulzim Basha teksa ‘fton’ tifozët e Barcelonës t’i bashkëngjiten në protestën tek çadra në shesh, ku opozita po qëndron tash e sa kohë, për të kërkuar ‘përsëritjen e ndeshjes’.

Rama, ndërkohë, me çadrën protestuese të opozitës ka ironizuar edhe më herët./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë