Loading…

Edi Rama tallet me Lulzim Bashën përmes një video të ‘TikTok’

  • 23/05/2020 | 20:04

Edi Rama tallet me Lulzim Bashën përmes një video të ‘TikTok’

Kryeministri Rama ka ndarë një video të “TikTok’ut”.


‘TikTok’ është bërë fenomeni i ditëve në karantinë, ky rrjet social ka arritur një rritje masive gjatë periudhës së pandemisë, shkruan lajmi.net.

Së fundmi kryeministri i Shqipërisë ka publikuar një video të ‘Tiktokut’ ku Lulzim Basha bëhet ‘objekt’ i talljes.

Në videon e ndarë një vajze e quajtur Jona Shehaj përsërit skenën e parlamentit ku Luzim Basha tregon se nuk ka punët mirë në matematikë.

 

View this post on Instagram

 

Artiste😂

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë