Loading…

Edon Zhegrova nënshkruan me kampionin e Francës

  • 14/01/2022 | 17:48

Edon Zhegrova nënshkruan me kampionin e Francës

Edon Zhegrova raportohet se ka nënshkruar kontratë me kampionët aktual, Lille.


Reprezentuesi i Kosovës, Zhegrova thuhet se tashmë ka nënshkruar kontratë me kampionin francez, Lille, raporton L’Equipe.

Edoni mund të bëjë debutimin e tij muajin e ardhshëm në kundër kampionëve evropianë, Chelsea.

Kjo padyshim se do të ishte një lëvizje e madhe për djaloshin nga Kosova, për të luajtur në Top 5 ligat më të mira evropiane.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë