Loading…

Edona e ngacmon Shqipen: A je dashuru në Blerandon a?

  • 20/11/2023 | 15:10

Edona e ngacmon Shqipen: A je dashuru në Blerandon a?

Edona e ka ngacmuar sot Shqipen për Blerandon.


Ajo i tha banores se është dashuruar në Blerandon, por ajo e mohoi këtë gjë.

“Shqipe, aje dashuruar në Blerandon a?”, ishin fjalët e Edonës që i tha Shqipes.

Kurse, Shqipja ia ktheu: “ Po jam dashuruar aq shumë sa nuk mundem të rri pa të”, këto ishin fjalët me ironi që ia ktheu banorja Edonës.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë